Salony kosmetyczne

Jeśli interesują Cię kosmetyki do twarzy, które pomogą Ci zadbać o swoją urodę, zapraszamy do odwiedzenia salonów stacjonarnych, w których dostępne są wybrane produkty Bikor Makeup. Znajdziesz w nich kosmetyki do makijażu, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Nasze kosmetyki są hipoalergiczne, trwałe i łatwe w aplikacji. Co więcej, są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie testujemy ich na zwierzętach. Doświadczeni pracownicy salonów doradzą Ci, jak dobrać odpowiednie kosmetyki do Twojego typu i koloru skóry. Podpowiedzą także, jak zrobić idealny makijaż na każdą okazję i jak pielęgnować skórę.

Gdzie znajdziesz nasze salony stacjonarne?

Szukasz kosmetyków Bikor w sklepach stacjonarnych? Zakupisz je w następujących salonach:

Jakie kosmetyki do twarzy znajdziesz w naszych salonach stacjonarnych?

W salonach stacjonarnych znajdziesz szeroki wybór naszych kosmetyków do twarzy, które są przeznaczone dla kobiet w każdym wieku i o różnych potrzebach. Kosmetyki do twarzy są podzielone na kilka kategorii, takich jak:

  • kosmetyki do makijażu — w tej kategorii znajdziesz m.in. podkłady kompaktowe, róże do policzków, rozświetlacze do twarzy, najlepsze eyelinery, które pozwolą Ci stworzyć piękny i trwały makijaż na każdą okazję;
  • kosmetyki do pielęgnacji skóry — dostępne są tutaj produkty, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i urodę swojej skóry;
  • akcesoria do makijażu — w tej kategorii znajdziesz m.in. pędzle do podkładu, cieni, eyelinera, henny do brwi.

Kosmetyki dla kobiet, przeznaczone do wykonania makijażu, są łatwe w aplikacji i nie obciążają skóry. Produkty są bogate w naturalne składniki, witaminy i minerały, które nawilżają, odżywiają, regenerują, oczyszczają i chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

W sklepach stacjonarnych możesz również znaleźć nasze bestsellery, w tym najlepsze pudry transparentne, które zapewniają matowe i jednolite wykończenie makijażu, dzięki czemu skóra wygląda gładko bez efektu maski. Są one przeznaczone dla każdego typu i koloru skóry, ponieważ dopasowują się do jej naturalnego odcienia i nie zmieniają koloru podkładu.