Jak wybrać odpowiedni odcień podkładu?

Bikor Oslo Compact 3w1: Twoje Kompleksowe Rozwiązanie - Podkład, Korektor, Puder!
Jak wybrać odpowiedni odcień podkładu?

Poszukujesz idealnego odcienia podkładu do swojej cery?

Marka Bikor prezentuje podkład Oslo - doskonałą bazę do codziennego makijażu, dostępną w aż 6 odcieniach. Dzięki naszemu specjalnemu quizowi do doboru odcienia podkładu Oslo, wybór stanie się prostszy niż myślisz. Sprawdź teraz i znajdź swój idealny odcień podkładu Bikor Oslo!

Bikor Oslo Compact 3w1: Twoje Kompleksowe Rozwiązanie - Podkład, Korektor, Puder!

Szukasz wszechstronnego produktu, który dostosuje się do Twoich potrzeb makijażowych? Bikor Oslo Compact 3w1 to nie tylko podkład, ale także korektor i puder w jednym! Dzięki jego kompaktowemu opakowaniu z dedykowanym pędzlem, wykonanie makijażu jest możliwe w każdym miejscu. Higieniczne etui to idealny towarzysz podróży czy wyjątkowych okoliczności, a dołączona gąbeczka to Twoje narzędzie do szybkich poprawek.

Podkład Oslo wyróżnia się ultralekką, kaszmirową formułą, idealną dla każdej cery - nawet najbardziej wymagającej. Jego sekret? Nie tylko perfekcyjnie wyrównuje koloryt i maskuje niedoskonałości, ale także dba o nawilżenie skóry i zwalcza oznaki starzenia. To wszystko za sprawą bogatej kompozycji składników pielęgnujących, takich jak witaminy A i E, lecytyna, olej z nasion słonecznika, olej z orzechów arachidowych czy olej z róży rdzawej.

Nie rezygnuj z jakości i wielofunkcyjności - wybierz Bikor Oslo Compact 3w1. Działa jak podkład, służy jako puder matujący, a jednocześnie jest idealną bazą przed nałożeniem kultowego bronzera Bikor - Ziemia Egipska. Zadbaj o perfekcję Twojego codziennego makijażu z Bikor!

Poznaj odcienie podkładu Oslo