Jak nakładać puder Ziemia Egipska?

Kultowa Ziemia Egipska krok po kroku! Sprawdź, jak stosować nasz brozner, aby uzyskać efekt zdrowej cery, muśniętej słońcem.
Jak nakładać puder Ziemia Egipska?

Niezwykle ważne jest, aby odpowiednio przygotować swoją skórę przed nałożeniem bronzeru Ziemia Egiptu, aby osiągnąć szybki i spektakularny efekt. Przed przystąpieniem do makijażu pamiętaj o regularnym złuszczaniu i nawilżaniu skóry. To klucz do odpowiedniej pielęgnacji!

W zależności od preferencji, istnieje kilka sposobów na stosowanie bronzera Ziemia Egiptu:

 1. Wyłącznie z kremem na dzień: Jeśli Twoja skóra ma tylko niewielkie niedoskonałości, takie jak cienie pod oczami, możesz zrezygnować z podkładu i zastosować bronzer w połączeniu z pielęgnacją. Upewnij się, że Twoja skóra jest sucha przed nałożeniem bronzera. Jeśli Twoja cera ma tendencję do przetłuszczania się, możesz użyć pudru transparentnego Tokyo jako bazy przed nałożeniem Ziemi Egiptu.

 2. W połączeniu z płynnym podkładem: Jeśli preferujesz podkład płynny, pamiętaj, żeby nałożyć na niego cienką warstwę pudru przed użyciem bronzeru. To pomoże zabezpieczyć podkład i utrzymać efekt bronzera przez cały dzień.

 3. W połączeniu z podkładem w kompakcie: Jeśli nie możesz zrezygnować z podkładu, wybierz podkład w formie kompaktu. Lekka formuła zapewni naturalny wygląd, a jednocześnie zastąpi podkład, korektor i puder. To idealna baza dla bronzera Ziemia Egiptu, umożliwiająca równomierne i łatwe aplikowanie.

 

Pamiętaj również o narzędziach, których używasz. Wybierz pędzel o okrągłym kształcie, gęstym i elastycznym włosiu. Ważne jest również regularne czyszczenie pędzla za pomocą delikatnego mydła lub specjalnego płynu co najmniej raz w tygodniu.

Dzięki odpowiednio przygotowanej skórze, osiągniesz równomierny efekt z naszym bronzerem Ziemia Egiptu. Nie zapomnij również cieszyć się wydajnością tego produktu przez długie dni!

 

Aby podkreślić efekty swojego makijażu i dodatkowo nawilżyć oraz rozświetlić skórę, polecamy zastosowanie Bikor Epic Serum. To innowacyjne serum o bogatej formule pielęgnacyjnej, które doda Twojej cerze naturalnego blasku. Po zakończeniu treningu jogi twarzy, użyj Bikor Epic Serum, aby podkreślić efekty i cieszyć się zdrową i promienną skórą.

Czy próbowałaś już naszego bronzeru Ziemia Egiptu? Podziel się swoimi wrażeniami w komentarzach poniżej! A jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące techniki aplikacji czy pielęgnacji skóry, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz swój ulubiony bronzer

 • Kultowa
  Klasyczna

  Ziemia Egipska

  14g
  Cena regularna 175,00
  Cena regularna Cena promocyjna 175,00
 • Wersja Limitowana
  Limitowana

  Ziemia Egipska Limitowana

  14g
  Cena regularna 175,00
  Cena regularna Cena promocyjna 175,00
 • BRONZERY

  BRUSH BIKOR EGYPTISCHE ERDE ®

  Cena regularna 79,00
  Cena regularna Cena promocyjna 79,00