Wybierz idealny bronzer z serii Ziemia Egipska

Przewodnik dla miłośniczek skóry muśniętej słońcem!
Wybierz idealny bronzer z serii Ziemia Egipska

Słyszysz od wszystkich o kultowej Ziemi Egipskiej, ale nie wiesz, którą wersję wybrać? Seria Ziemia Egipska Bikor oferuje trzy warianty, które w różny sposób mogą Twoje oczekiwania - wybierz tą najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o Ziemi Egipskiej Klasycznej, Limitowanej i Ultra. 

 

 

Ziemia Egipska Klasyczna: tradycja i niezawodność

Ziemia Egipska Klasyczna to niekwestionowana klasyka wśród bronzerów. Od ponad 30 lat oferuje niezmiennie wysoką jakość i uniwersalny odcień, który pasuje do każdej karnacji. Jeśli cenisz sprawdzone rozwiązania i tradycyjne formuły kosmetyków, ten produkt będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

Kultowa
Klasyczna

Ziemia Egipska

14g
Cena regularna 175,00
Cena regularna Cena promocyjna 175,00
 

Ziemia Egipska Limitowana: odpowiedź dla wymagającej cery

Ziemia Egipska Limitowana to tradycyjna formuła naszego bronzera wzbogacona o dodatkowe składniki pielęgnacyjne, takie jak ekstrakt z korzenia lukrecji i olej z róży rdzawej. Sprawdzi się idealnie dla cery, która jest wymagająca i problematyczna. Dzięki temu nie tylko dodasz swojej cerze piękny blask, ale także zadbasz o jej kondycję.

 

Wersja Limitowana
Limitowana

Ziemia Egipska Limitowana

14g
Cena regularna 175,00
Cena regularna Cena promocyjna 175,00
 

 

Ziemia Egipska Ultra: nowoczesność i minimalizm

Ziemia Egipska Ultra to zupełnie nowa odsłona kultowego bronzera. Dzięki czystej formule i minimalistycznemu podejściu, stworzyliśmy niezwykle kremową konsystencję. Innowacyjna formuła sprawia, że ten wypiekany krem daje niezwykle naturalne, satynowe wykończenie. Jeśli preferujesz produkty o prostych składach, ten bronzer spełni Twoje oczekiwania.

Biologico
Ultra Kremowa

Ziemia Egipska Ultra

10g
Cena regularna 169,00
Cena regularna Cena promocyjna 169,00

 

 

Nie ważne, czy wybierzesz Ziemię Egipską Klasyczną, Limitowaną czy Ultra - każdy z tych bronzerów będzie doskonałym dodatkiem do Twojej kolekcji makijażu, podkreślając naturalne piękno Twojej cery.